ŞİRKET PROFİLİ

Kalıp ve imalat sektörünün ana girdilerinden ilk sırayı oluşturan çelik malzemelerin ithalat ve ticaretini çeyrek yüzyılı aşkın tecrübesiyle yürüten firmamız İCM METAL; özellikle son yıllarda gerek ürün yelpazesi ve gerekse hizmet anlayışında önemli atılımlara imza atmıştır.

Firmamız; öncelikle sektörün girdi ihtiyaçlarına ve kalite beklentilerine uyumlu düzenleme ve değişiklikleri hayata geçirme konusunda, gittikçe artan iş hacmiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamızın temel felsefesi; gelişen endüstrimize katkı sağlamak ve bu sorumlulukta çalışmaktır.
Takım çeliklerinde; özellikle son yıllarda kaydedilen üretim ve metalurjik dizayn gelişmelerin zamanında eksiksiz ve sürekli izlenerek kalıpçılık sektörümüze tanıtılması ve sunumu ,sektörde kullanılan çelik malzemelerin doğru seçimi ve maliyetler açısından alternatif çelik önerileri ve tüm bu konuları kapsayan teknik destek faaliyetleri, İCM METAL ailesi olarak geliştirmeye devam edeceğimiz temel hususlar olacaktır.

Güncellediğimiz ürün kataloğumuzun;stoklarımız ve ürün çeşitlerimiz konusunda fikir vermesi yanında;gerek çelik seçimi ve gerekse ihtiyaç duyulan temel teknik konularda kullanıcı ve müşterilerimize faydalı olacağını umut eder,ihtiyaç duyacağınız her türlü teknik konuda, İCM METAL olarak çözüm ortağınız olmaya hazır olduğumuzu bir kez daha saygıyla hatırlatırız.